חנות באינטרנט

המשמעות היא שכאשר מאות אנשים מחפשים את המונח "מדף ספרים" מדי יום, הם מופנים לאתר שבו יוכלו לקנות את המוצר שהם רוצים להציע.

בניית חנות באינטרנט בקלות עם Coi

לבחור לוגו או לחפש לקוחות. אם יש לך אסטרטגיה שיווקית שמתאימה לעסק שלך, אתה יכול להרוויח הרבה מהחנות המקוונת שלך. התמקדות בערוצי השיווק החשובים ביותר שלך תבנה גלגל תנופה שיווקי שיצמיח את החנות שלך בכל מאמץ שתעשה.

זו לא החלטה קשה

אלא שיש לקחת מראש. האופן שבו אתה משווק את העסק שלך קובע כמה כסף אתה מרוויח. הצלחת המסחר האלקטרוני תלויה בארבעה גורמים: רלוונטיות המוצר, איכות אתר המסחר האלקטרוני, ביצועים, אסטרטגיית תמחור וקמפיינים שיווקיים ממוקדים.

דאגו למקור מוצרים מבוקשים בחנות שלכם

להציע אותם במחירים תחרותיים ולפרסם אותם לקהל המתאים בכדי לספק חוויית קנייה מעולה ברשת. חנות באינטרנט מחזירה את ההשקעה במהירות ותרשום לכם רווחים לא קטנים, רשום את מלאי שותפי הייצור והמשלוח בחנות המקוונת שלך והעביר אליהם את פרטי המשלוח לפני שתבצע מכירה. עזור לבנות אמון מול לקוחותיך על ידי הצעת אפשרויות תשלום נוחות וגמישות והקמת עסק עם יוצר אתרי מסחר אלקטרוני.

חנות מקוונת טיפוסית מאפשרת ללקוחות לגלוש במגוון מוצרים ושירותים של חברה

לצפות בתמונות ואיורים של מוצרים ולגשת למידע אודות מפרט המוצר, תכונות ומחירים. חנויות באינטרנט מושלמות עבור מוכרים מקצועיים שרוצים להגיע ללקוחות חדשים.

חנות אינטרנטית מאפשרת לקונים למצוא דגמים ספציפיים ומותגי פריטים באמצעות פונקציות חיפוש

מסחר במובייל (M-Commerce) מתאר רכישה של קמעונאים מקוונים במכשירים ניידים באמצעות אתר או יישום תוכנה מותאם. חנות באינטרנט, המכונה גם חנות מקוונת או חנות אלקטרונית.

במדריך זה אנו נראה לך כיצד להקים חנות באינטרנט עם Coi

כדי להקים את החנות שלך, אתה צריך שם דומיין, אירוח אתרים ותעודת SSL. אישור SSL מוסיף שכבת אבטחה מיוחדת לאתר שלך, כך שתוכל לקבל מידע רגיש כמו מספרי כרטיסי אשראי ומידע אישי אחר.

חנות וירטואלית חכמה ומוכרת

Coi היא אחת מחברות אירוח האתרים הוותיקות שהוקמה על ידי גוגל בשנת 1996. אחסון החנות היא ספקית האירוח המומלצת הרשמית של Coi והסכימה להציע ללקוחותינו שמות דומיין בחינם, אישורי SSL והנחות על אירוח אתרים. שמות דומיינים עולים 14.99 דולר לשנה, אירוח אתרים 7.99 דולר לחודש ותעודות SSL 69.99 דולר לשנה.

הישאר מעודכן עד שתגיע לחלק האחרון במדריך זה לפתיחת חנות באינטרנט. כעת אתה יודע לפתוח עסק, להקים את אתר האינטרנט שלך, לעמוד בדרישות העסק המקוון שלך ובמע"מ. הם גם יודעים שאופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא מדהימה.

כלי זה מאפשר לך להשוות ולדרג מוצרים שונים בהתבסס על מכירות, מגמות, תחרות, דירוגים, טונות של חנויות אחרות שמוכרות את אותו מוצר ועוד.

לאחר ההתקנה, הפעל את Customizer Theme, שם תוכל לשנות את הגדרות העיצוב השונות. לחץ על חנות מקוונת באותה חלונית שמאלית כדי לפתוח את אפשרויות התפריט המשני.

שם הדומיין שלך צריך להיות קל לזכור

קל לאיית ולקשר לאתר שלך; ועליך לכוון לשם דומיין שתואם את שם הסניף שלך. שמות דומיינים יכולים להיות שונים עבור כל דומיין רשום שיש לך, כך שלא תצטרך להשתמש באותו דומיין שוב ושוב. ברגע שאתה חושב על שם הדומיין שאתה רוצה לבחור, כל שעליך לעשות הוא לרשום אותו ולהפוך אותו לשלך.

שם החברה ושם התחום שלך הם המזהים הייחודיים שלך לצרכנים. הובלת צרכנים לחנות המקוונת שלך עם שם הדומיין הנכון יכולה לשפר את זיכרון המותג ואת המודעות. טקסונומיות אתרים מסייעות ביצירת וניהול קשרים בין דפי מוצרים שונים.

בפרט

קטגוריות מוצרים נחוצות כדי להציג את הקטלוג שלך ולהפוך את המלאי שלך לאיתור. אם אתה זקוק לעזרה בבחירת נושא, קרא את המדריך שלנו: 9 דברים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת הנושא המושלם של WordPress. עליכם לוודא שפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלכם מספקת חווית קניות ניידת ברמה עולמית.

המפתח לניהול חנות ב Coi ולהפיכת כל עסקאות לספירה

מדריך זה ילמד אתכם בשבעה שלבים פשוטים כיצד לפתוח חנות מקוונת, בין אם אתם פותחים עסק קטן בפעם הראשונה ובין אם אתם בעסק זמן מה. לאחר ביצוע חשבונות עלויות תפעול, אחסנה ושיווק, מרבית בעלי חנויות המסחר האלקטרוני בסופו של דבר עם שולי רווח של 20-30%.

בניגוד לחנויות קמעונאיות מסורתיות, אין עובדים זמינים לענות על שאלות. בעוד שלחלק מהחנויות המקוונות יש יכולות צ'אט בזמן אמת, רובן מסתמכות על דוא"ל או שיחות טלפון כדי לענות על שאלות הלקוחות.

אם תחליט להוסיף תכונות או שירותים נוספים של שיווק אתרים לאתר או לשירות החינמי, הוא יומר אוטומטית לתוכנית בתשלום ויתחדש אוטומטית ללא פעולה נוספת במחיר ההתחדשות הנוכחי עד שתסתיים.

 

דילוג לתוכן