ניטור פעילות עובדים

בשל הצמיחה המהירה של הטכנולוגיות הדיגיטליות והשימוש ההגיוני יותר בפלטפורמות המעקב, התבססו בשנים האחרונות טכנולוגיות לניטור פרטיות במקום העבודה ומעקב אחר עובדים. פתרונות המתמקדים במעקב אחר פעילויות העובדים, רישום התנהגויות חשודות, הרחת איומים פנימיים פוטנציאליים ומעקב לא רק על התפוקה, אלא גם על בריאות ורווחה לשיפור המעורבות. אם בכוונתך להשתמש בכל סוג של טכנולוגיה, חשוב להבין את החוקים הפדרליים והמדיניים המשפיעים עליהם, וכיצד תוכל ליישם אותם בצורה הטובה ביותר בעסק שלך.

ישנם סוגים שונים של מערכות ניטור עובדים בהם תוכל להשתמש

כדי לעקוב אחר הפעילות של העובדים שלך במקום העבודה. חלקם של מערכות אלה הן לא רק יעילות, אלא גם פולשניות. לניטור וידאו קל של מקום העבודה, תוכל לצייד את מחשבי החברה בתוכנות ניטור עובדים, כך שהמשימות שלך סובבות סביב נהיגה של הצוותים שלך או התקנת חומרת מעקב אחר צי GPS ברכבי החברה שלך – – —- ניטור או מעקב אחר עובדים מתייחס לטכניקות שמעסיקים משתמשים במעקב אחר עובדים במהלך שעות העבודה. זה כולל מעקב אחר פעילות המחשב של העובד, usin g מיילים ורשתות, השקעת זמן במשימות, מיקום ועוד. תוכנת ניטור עובדים נועדה לעקוב אחר אופן העבודה של העובדים במשרד.

מעסיקים רבים עוקבים אחר הפעילות של עובדיהם

כדי לשמור על עובדיהם ממוקדים ולשפר את התפוקה. ניטור עובדים מסייע בשיפור הפרודוקטיביות, מניעת גניבת קניין רוחני, הפחתת התנהגות היוצרת סיכונים עסקיים, שיפור דיווחי תאימות וביקורת, ייעול גיוס עובדים, ביטול אתגרי ניהול משאבי אנוש, ייעול תהליכים ידניים ושכר מעקב אחר נוכחות ושעות עבודה. אתה יכול להשתמש בכלים כגון תוכנת מעקב אחר עובדים, מצלמות במעגל סגור, מערכות GPS וטכנולוגיה ביומטרית כדי לעקוב אחר פעילות העובדים.

עליהם להתמודד עם העלויות והזמן הכרוך בהתקנת מערכת חדשה ולמידתה

מנהלים עשויים להיות עמידים בפני שינויים דרמטיים ומומחי משאבי אנוש עשויים לנסות להתאים את מדיניותם לציפיות החדשות של עובדים שיש להם חששות לפרטיות. במקום העבודה.

ניטור עובדים יכול לספק נתונים יקרי ערך להשפעה על החלטות עסקיות ברמה גבוהה

מדריך זה מתאר את השיטות השונות שבהן עובדים משתמשים במעקב אחר עובדיהם, היתרונות והחסרונות של ניטור עובדים, ומציע משאבים מועילים ליצירת אסטרטגיית ניטור עובדים משלך.

קרא את הספר הלבן הזה

כדי ללמוד שיטות עבודה מומלצות לניטור עובדים בעבודה. כאשר המעסיקים דנים בכוונתם להשתמש בפתרונות ניטור עובדים, יש לתת לעובדים הזדמנות לנהל דיאלוג. יש לתת להם את ההזדמנות להביע את חששותיהם ולהודיע לעצמם כיצד מתכוון המעסיק להשתמש בנתונים שנאספו.

על ידי ניטור וניתוח התנהגות העבודה של העובדים

חברות יכולות להגדיל את הפרודוקטיביות של העובדים שלהן ולהיות רווחיות יותר. באמצעות ניטור עובדים, ניתן לנתח נתוני פעילות שנאספו בשיטות אלה כדי לזהות מגמות, דפוסים ומתאמים בין צוותים, קבוצות ומחלקות בכדי לקבל תובנות ושיפור תהליכים עסקיים. אלה כוללים יישומים שמשתמשים בזמן למשימות לא פרודוקטיביות ובשעה ביום שבה העובדים הם היצרניים ביותר.

ניטור עובדים מעניק לחברות תמונה כוללת של העבודה שבמשרד

מעמיד את נתוני הפעילות של העובדים בהקשר ומספק הן למעסיקים והן לעובדים תובנות לשיפור הפרודוקטיביות האישית, הצוותית והתאגידית. לאחר שתקרא מדריך זה, תוכל לקבוע האם ניטור עובדים עבור הצוות שלך הוא המערכת המתאימה לצוות שלך, איזו מערכת אתה בוחר וכיצד ליישם אותה במשרד שלך. אנו מקווים שאתם מתרגשים כמונו מכיוון שמערכת מעקב טובה אחר עובדים לא רק תחסוך לכם סכום כסף מדהים ותחזיר את הפרודוקטיביות, אלא גם תשפר את דינמיקת העבודה של הצוותים שלכם, תראו למי מגיע העלאה או קידום, תפנו זמן שאחרת היית מוציא על משימות ניהוליות ועושה יותר כדי להזיז את המחט לפרויקטים.

מעקב אחר השימוש בציוד של העובדים שלך

הוא הדרך הטובה ביותר להניע אותם לנצל את זמנם ביעילות. כלי ניטור עובדים מעולים מציעים מגוון פונקציות כגון מעקב אחר זמן, ניהול הסחות דעת ותכונות המבדילות בין פעילויות פרודוקטיביות ובין לא פרודוקטיביות. עם תכונות המאפשרות לך לעקוב אחר פעילות העובדים כגון תנועות עכברים, מפתחות והקלטות מצלמות אינטרנט, אתה יכול להיות בטוח שהצוות שלך עובד על המחשבים שלהם כשהם טוענים שהם עושים זאת.

הזנות וידאו של פעילויות העובדים מנותבות למיקום מרכזי שבו ניתן לפקח עליהן באופן אישי

להקליט ולשמור אותן לעיון עתידי, ולראות את הדרך המדויקת ביותר לניטור עובדים. לדוגמה, עבור חברות גדולות המתכננות אלפי עובדי משמרות בסביבה כגון מוקד טלפוני, ניתן להתקין סוכני ניטור עובדים במכונות החברה המעניקים להם נראות מלאה ועקיבה אחר פעולותיהם. מעקב וארכיון של פעילויות עובדים יכול להיות מועיל גם אם אתה זקוק להוכחות להתנהגות ממורמרת או רעה מצד עובדים לשעבר.

ישנם מספר כלי ניטור עובדים שיתאימו לצרכים הספציפיים שלך

בין אם אתה מחפש כלי מעקב עובדים מקיף המספק מעקב ברמות האח הגדול בכל מקום או פשוט רוצה ש- Google Analytics (GA) יפקח על מדדי פריון. במשרד ולשפר את היעילות. לאחר שהחלטת על פתרון המתאים לצרכיך, התכונן לניטור מחשב של העובדים שלך.

זה כולל פעילויות משתמש

גישה לרשת הארגונית, פעילויות עובדים מרחוק וייצוג משרד החברה. ניתן לעקוב אחר כל הפעולות הללו בכל דקה כדי לעקוב אחר האופן שבו העובדים משלמים על מה שהם עושים מחוץ לעבודה. בין אם אתם גולשים באינטרנט, גולשים במדיה החברתית או בודקים מיילים אישיים, ישנן פעילויות רבות שאינן עבודה המפחיתות את הפרודוקטיביות. למעשה, החברה מעריכה כי משימות אלו עולות לחברות 13.4 מיליארד דולר בשנה, ותוכנת ניטור פעילות העובדים שלה עונה על השאלה כיצד ניתן לשפר את הפרודוקטיביות באמצעות ניטור בזמן אמת ותרשימי דקות תובנים המודדים את הפרודוקטיביות האישית, הצוותית והארגונית – מעטים דברים מאטים את ביצועי הפרודוקטיביות כמו מנהל קפדני.
כדי לשמוע מידע בתחום של ניטור פעילות עובדים באפשרותך לבקר באתר fillva.com

דילוג לתוכן