מדריך sql

בטיפ זה אסביר כיצד לשנות את אופן הכניסה למאגרי המידע של SQL Server הפועלים על שרת לינוקס. אני לא בטוח מה לעשות. # כתבתי מאמר על הפעלת vNext של SQL Server בלינוקס, ואדריך אותך בשלבים הבאים כדי לשפוך מעט אור על הדרך בה אנו פותחים ומציגים קבצי MDF בשרתי ה- SQL שלנו.

אתה יכול לראות שסקריפט התצורה של mssql

conf קיים בתיקיית סל התמונה שלמעלה. כעת נקבע את מיקום קובץ היומן המוגדר כברירת מחדל בסעיף זה, ונוכל להתחבר לשרת SQL על ידי העתקת נתוני tempdb וקבצי היומן למיקומי ברירת המחדל של קבצי ברירת המחדל באמצעות כלי השירות sqlcmd. אם כבר שינית את מיקומי הקבצים המוגדרים כברירת מחדל שלך (למשל נתוני tempDB, יומן וכו ') בסעיף לעיל, תוכל להריץ סקריפט זה כדי לשנות אותו כדי לבחור בנתוני mSSQL. על ידי ביצוע הפקודה הנ"ל, לא תתבקש להפעיל מחדש את שירות SQL Server כדי להחיל את השינויים על שרת ה- SQL שלך, אלא יוגדר לקובץ ברירת המחדל שבחרת. בשלב זה, חיבור מסד הנתונים נוצר בהצלחה, לכן אנו נגדיר כעת את קבצי הרישום המוגדרים כברירת מחדל בסעיף זה.

סקריפט התצורה mssql – conf מבוצע כדי להגדיר את כונני ה- SQL הבינאריים הנפרדים (מודגשים באיור 6). אם אתה עוקב אחר תצורות קודמות בבלוג זה, אתה יכול גם לעקוב אחר הגדרת כונן נפרד לכל אחד מקבצי ה- SQL הבינאריים בתיקיית סל.

יש לשנות את קבוצת הבעלים של התיקיה כך ששרת SQL יוכל לגשת לספריה מאותה ספריה שבה נמצא הכונן הבינארי של SQL.

אינך צריך לציין את המיקום של קובץ מסד הנתונים בספריית הנתונים opt-mssql שזה עתה נוצר

הוא ייווצר מתיקיית Files. אם תראה שקובץ מסד הנתונים הושם בספריות / var / opt / mSSql / data /, תראה שהקובץ נמצא במסד הנתונים החדש שלך. אתה יכול גם לבדוק את הספריה על ידי יצירת מסד נתונים דמה עם מיקום הקובץ הנקוב ואז לבדוק אם זה היעד. אנו יכולים לראות כי בבדיקת מסד הנתונים החדשה שלנו אין קבצי מסד נתונים בספרייה עקב שינוי זה.

ניתן לציין את המיקום של קובץ מסד הנתונים במהלך ההתקנה בספריות / var / opt / mSSql / data / או לציין אותו בספריית הספריות לאחר ההתקנה.

חשוב לציין שעדכון ספריית הקבצים המוגדרת כברירת מחדל בתוך SSMS לא יעביר את הנתונים והקבצים היומניים הנוכחיים לספריה החדשה

והוא לא יכנס אליה את הקבצים. אין צורך להגדיר את הנתונים במהלך ההתקנה של שרת SQL, אך ניתן לקבל את קובץ ה- MDF אם הוא נחוץ למטרותיך. קבצי ה- mdf המוגדרים כברירת מחדל מפורטים לעיל, ולכן השאלה היא כיצד תפתח אותם בשרת ה- SQL שלך. ברגע שאתה יודע את מיקומו, השלב הבא הוא לפתוח ולראות מה מאוחסן בו.

אם אין לך מערכת בקרת מקור מותקנת

אתה יכול להשתמש בתיקיית העבודה שלך כמאגר מקומי שבו כל השינויים שתבצע ב- SQL Server Management Studio מחויבים לכך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את הנתיב המקומי או את נתיב הרשת למאגר שלך, והוא יעבוד עם כל מערכת בקרת מקור שתשתמש בה כל עוד זה עובד בתוך SQL Server Management Studio.

זה כולל את הדיסק הקשיח aSQL Programsa שבו אתה מתקין את תוכנית ה- SQL הפעלה

ותוכל למצוא נתיבי מסד נתונים, קבצי יומן ונתוני מסד נתונים אחרים בנתיב זה. אתה יכול לבדוק את ספריית opt-in / mssql-data כדי לאחסן את הקבצים שם על ידי הפעלת הפקודה ls -lrt.

כאן אנו מציגים את רכיבי SQL המותקנים על אות הכונן ומספר הכוננים לכל כונן וגודל כל אות כונן

TRN משתמשת ב LiteSpeed ומשתמשת כברירת מחדל בגיבוי שרת SQL מקורי, sqb משתמש ב- Red Gate SQL Backup Pro, מאובטח משתמש ב- Idera SQL Safe Backup, trn משמש במהירות לייט עבור Litespeed ו- SQB משתמש ב- Red Gate SQL Backup Pro. זה מציג את הסכום הכולל של נתוני SQL בשטח הדיסק, יחד עם שם מסד הנתונים ושמו.

מה שהופך את הדפדפן הזה לייחודי באמת

הוא שהוא נבנה עם JDBC ו- LDAP Bridge, תוך שימוש בדיאלוגים של SQL Directory, כך שתוכל להשתמש בתיבות דו-שיח אופייניות לספריות של SQL עם להלן. BAK משתמש ב- LiteSpeed ומשתמש כברירת מחדל בגיבוי מקורי של שרת SQL, sqb משתמש ב- Red Gate SQL Backup Pro, יישומים מאובטחים Idera SQL Safe Backup, trn משמש במהירות לייט עבור Litespeed ו- SQB משתמש ב- Red Gate SQL Backup Pro.

דילוג לתוכן