מדריך jquery

עם הבנה בסיסית של JavaScript ועל יסודותיה, הגיע הזמן לבחון את jQuery. יש מעל 100 מסגרות וספריות JavaScript, אך אל דאגה, כולנו מכירים JavaScript ו- jQuery, לכן תהינו מדוע jQuery שימושי. שיעור זה נותן לך סקירה קצרה של JavaScript ואז לוקח אותך למסע.

אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בממשק המשתמש של jQuery ולגשת לכל הקוד שאתה צריך עבור jQuery מהדפדפן שלך

פונקציית jQuery אחראית ליצירת אובייקט jQuery המייצג צמת DOM אחד או יותר. אם אתה טוען צומת DOM עם יותר מאלמנט אחד, הוא יוטען ממש כאילו אתה טוען אלמנט אחד עם אחד האלמנטים האחרים.

מכיוון ש- jQuery

היא ספריית פקודות המבוססת על JavaScript, עליך להפעיל את ספריית jQuery באמצעות JavaScript. עם jQuery, הדרך הקלה ביותר להוסיף מנהלי אירועים למסמכי HTML המכנים פונקציות JavaScript היא להוסיף אותם למסד הנתונים. מכיוון ש- jQuery מאפשר לך להוסיף מסמכים באמצעות מטפלי אירועים של jQuery, הוא יכול לעקוף זאת על ידי שימוש דינמי ב- JavaScript והוספת תכונת האירוע למסמך ה- HTML המכנה פונקציית JavaScript. ספריות jQuery מציעות לך את היכולת לא רק להוסיף מנהלי אירועים ב- DOM, אלא גם להוסיף תכונות אירוע HTML ל- JavaScript אליו אתה קורא.

ההבדל

הוא שדברים רבים שמורכבים למדי עם JavaScript הם מאוד קלים לעשות עם jQuery. כפי שאתה יכול לראות, HTML כל כך פשוט שהוא דורש רק כמה שורות jQuery כדי להפוך אותו לאקורדיון. קוד jQuery הוא גם הרבה יותר קצר וברור מקוד JavaScript, מכיוון שהוא ממלא את אותן המשימות.

הבנה טובה של JavaScript חיונית להבנת המבנה ופתרון הבעיות של הקוד שלך

בנוסף, ממשק ה- API של jQuery מספק לך את העזרה הדרושה לך כדי לפתור בעיות מורכבות יותר. בסופו של יום, תוכלו לדעת כיצד להשתמש ב- jQuery לבחירת רכיבי HTML, סגנון האלמנטים הללו ולקשור את פעולותיו של מבקר באתר לקוד jQuery כך שהאתר יגיב באופן אינטראקטיבי. כדי לגשת לעוצמה של jQuery ללא JavaScript, עדיף להמתין עד ש- DOM נטען במלואו, מכיוון שתפעיל את jQuery תוך כדי חציית הדף ותפעלו אותו.

ספר לי אם יש טיפים ספציפיים ל- jQuery שאתה רוצה לראות או ליישם בוורדפרס או בפוסטים בבלוג שלך.

בקר באתר jQuery Documentation

כדי לראות מה עוד תוכל לעשות בפרויקט הבא שלך. במדריך זה תלמד כיצד להוסיף כמה סקריפטים חכמים של jQuery לאתר הוורדפרס שלך. סרטון זה יעזור לך להבין את היסודות של jQuery ותוכל ליצור תוכניות משלך באמצעות jQuery. תוכלו גם לקבל את ההזדמנות ללמוד מעט על אופן השימוש ב- jQuery בוורדפרס. אם יש לך קצת JavaScript תחת חגורה, אתה תהיה עסוק במשאבים הבאים.

מדריך זה מיועד למתכנתים של Javascript

אך כדאי להשלים הדרכה מלאה ב- jQuery. מדריך זה ידריך אותך דרך הקישור לספריית jQuery, יתקין את סקריפט ה- lightbox ויגרום להכל לעבוד. המשאבים בסוף מסמך זה מקושרים מאתר הרשמי jQuery Documentation וכן מאתר WordPress Documentation. מדריך זה מיועד למעצבים הבטוחים ביכולות ה- HTML וה- CSS שלהם ורוצים לשכלל את כישוריהם בשטח בעזרת יסודות ה- jQuery. אם אתה מרענן את הידע שלך ב- JavaScript, אך גם לא מכיר את מדריכי HTML או CSS, עליך לקרוא אותם תחילה. מדריך jQuery זה עוזר לך להבין את ההסברים ולנווט בקוד. מדריך זה יראה לכם כיצד לבחור ולבצע מניפולציות על אלמנטים בעזרת jQuery, וכיצד אירועים ואפקטים מתקשרים כדי ליצור חוויות אינטרנט אינטראקטיביות עבור המשתמשים שלכם. האזן לאינטראקציות של משתמשים כמו לחיצה על כפתור, השתמש באירועי jQuery והשתמש באפקטים של jQuery כדי להמשיך לתפעל את האלמנט ברגע שהפעולה מתרחשת.

במדריך זה jQuery תלמד כיצד ליצור יישומון jQuery Tabber כתוסף קל לשינוי והתאמה אישית

כדי להוסיף כל תוכן לכרטיסייה. בנוסף, אתר ממשק המשתמש של jQuery מציע ThemeRoller שבעזרתו תוכלו ליצור ערכות נושא משלכם ולשלב אותם בעת הורדת jQueryUI. מסמך HTML שמכיל jQuery – UI בנוסף לכל שאר קבצי jQuery, השתמשו במערך של אפקטים של JQuery UI כדי לשלוט כיצד מוסתרים ומוצגים האלמנטים שהועברו. זה מאפשר לך לתפעל את תגובת JSON ולהציג אותה כרצונך, אך היא מורכבת מעט יותר מסתם רשימת מטלות פשוטה.

לשם כך

עליך להוריד את jQuery ולקשר לספרייה מקוונת. כעת, לאחר שכללת את jQuery בפרויקט שלך, אנו זקוקים ליכולת לדעת כיצד לבחור רכיבי HTML עם jQuery. העברת פונקציות כפרמטרים של jQuery CSS שימושית מאוד במצבים בהם ברצונך להכיר את הערכים הישנים של הסלקטורים. זה הצעד הראשון לתת לך הבנה בסיסית כיצד jQuery עובד ולמה אתה יכול להשתמש בו.

דילוג לתוכן