מדריך html5

זהו הדרכה של איאן דבלין, אני אלמד אותך כיצד HTML5 יכול לעזור לך להפוך את תוכן המדיה המוצג באתרך לזמין למבקרים שלך. מאמר זה נועד לתת לך קישורים לאתרים טובים שיאפשרו לך ללמוד לתכנת בעצמך בחינם.

במדריך זה תלמד כיצד לשלב CSS3 עם HTML5 ליצירת אתרים ויישומים מדהימים מאפס

תלמד ליצור דף פרופיל משתמש פשוט באמצעות מעברי CSS2 וקנבס. אלמד אותך כיצד להשתמש בתכונות החדשות של HTML5 לבניית יישומים ואתרים. נעבוד על יצירת גלריית פורטפולטים הניתנת להרחבה במגוון דרכים באמצעות קוד HTML3.

כדי לנצל את התחביר של הפרשנות, ניתן להעיר על מחרוזות תוך התעלמות מה- HTML של התסריט, אך עדיין להיות מעובדות כסימון ב- XHTML. ניתן להסיר תווים מיוחדים באלמנטים של סקריפט באמצעות החלק CDATA בתחביר ה- xhtml.

ב- HTML 4.5 וב- XHTML, שם נדרש תגית הסיום, זה כבר לא נדרש בגופן HTML5 הרגיל. ניתן להתעלם מתג זה או להשמיטו, אך הוא עדיין נדרש ל- HTML4 ו- 5 X HTML במידת הצורך.

ניתן להשתמש בתגיות ה- HTML5 הבאות במקום בתגיות

כדי לפצל את תוכן העמוד לחלקים מזוהים הממלאים תפקידים מסוימים. אין צורך במפרט של מאפייני סוג והקשר כפי שמשמעות הטקסט וה- CSS. יש הרבה תגי HTML 5 סמנטיים אחרים שבהם אתה יכול להשתמש, אך במאמר זה בדקנו רק את הסמנטיקה של תגי HTML, הדרושים לחלוקת תוכן הדף לחלקים הבסיסיים שלו. הגדרת תג בזרימת האינטרנט היא פשוטה כמו מעבר לכרטיסייה הגדרות, בחירת פריט ובחירת התג מרשימת התגים.

אם אתה יודע קצת על HTML

תדע שתגי HTML משמשים בעיקר לעיצוב תוכן, ושהתגים אומרים לדפדפן כיצד להציג תוכן בדף. אם יצרת את דף ה- HTML הראשון שלך במדריך HTML זה, ייתכן ששמת לב לתגים רבים "פתוחים" ו"סוגרים ". HTML היא שיטה שקורה הרבה, אך היא לא היחידה מסוגה בעולם פיתוח אתרים.

מפרט ה- HTML5 מגדיר גם כיצד סוגרי זווית במודל אובייקט המסמך (DOM) מתקשרים עם JavaScript. שפת הסימון משתמשת בערכת תגי סימון כדי לאפיין את רכיבי הטקסט במסמך הנותנים לדפדפן האינטרנט הוראות כיצד המסמך צריך להופיע.

למרות ש- HTML5 אינו מבוסס יותר רשמית על SGML, DOCTYPE ממלא מטרה זו ועליו להתייחס ל- DTD. מפרט ה- HTML החי המתוחזק על ידי WHATWG מכיל ממשקי API נוספים מ- W3C ומפרט HTML5, בעוד שמפרט HTML3 נשמר בדרך כלל כמפרט נפרד מ- W2C.

לא כל דפדפני האינטרנט תומכים באותה צורה בפונקציונליות של טופס אינטרנט ב- HTML5

ועם המפרט החדש, הרשת כולה נחשבת כעת לתמיכה משופרת בה. אם בכוונתך לכתוב JavaScript כדי לחקות את הפונקציונליות של טופסי HTML 5, עליך לבדוק תחילה את יכולות הדפדפן הנוכחי שלך ולכתוב JavaScript כגיבוי. לפני שזה קורה, אנו ממליצים לך לקרוא את הרשימה ולהביא אותה איתך בבניית יישום ה- html5 הבא שלך, בין אם אתה מתחיל HTML5 ובין אם הוא וטרינר מנוסה.

מדריכי HTML שיעזרו לך ללמוד HTML5 צעד אחר צעד, וקורס זה מכסה בניית ממשקי משתמש. לבסוף, הסמנטיקה של האלמנטים קוראת לנו ללמוד את משמעויות ה- A של אלמנטים ה- HTML ולהבין טוב יותר את הקהל שלנו, במיוחד אלה החיים עם מוגבלות.

כמפתח אתרים ומעצב חשוב לרכוש יותר מ -20% ידע

ורשימת ההדרכות לקידוד אתרים מתאימה בדיוק לך ללמוד אותו בבית. באמצעות סמנטיקה של HTML5 בצורה מושכלת, תוכלו להנגיש את האתר שלכם, לשפר את חוויית המשתמש ולקבל דירוגים טובים יותר במנועי החיפוש. להלן כמה מדריכי התכנות הטובים ביותר עבור מפתחים מקצועיים או מעצבים המעוניינים ללמוד עוד לשימוש עתידי.

היא מכוונת למתחילים שרוצים לשלוט בה, אך היא זמינה לכל מי שרוצה ללמוד ולהשתמש בה. זה מראה לך כיצד לעשות זאת על ידי שינוי פריסת האתר שלך כדי להעניק למשתמשים שלך חוויה טובה יותר במכשירים הניידים שלהם. יש דוגמאות המפרטות את השימוש ב- HTML5 במגוון רחב של יישומים, מאתרים ועד אפליקציות סלולריות ועד משחקים ניידים.

ב- XHTML, אלמנט אזור הטקסט יכול להכיל טקסט, תווים, הפניות והערות בתחביר ה- xhtml. זה יכול להיכלל ישירות במסמך ה- HTML או לשנות אותו עם Javascript כדי למנוע קו נטוי ולהימנע משגיאות תחביר HTML.

Webflow מאפשר לך להוסיף בקלות תגי HTML5 סמנטיים לעיצוב האלמנטים שלך באמצעות הכרטיסייה הגדרות. בניית אתרי האינטרנט שלך באמצעות סמנטיקה ב- HTML5 בדרך זו כבר מציעה יתרון תחרותי עבור SEO.

דילוג לתוכן