מדריך html

מטרת מאמר זה היא ללמד אנגלית רגילה בהקשר של HTML, CSS, JavaScript, HTML5 ו- CSS3 ו- CSS4. במאמר זה נדבר על יסודות שפת HTML4 ועל השימוש בה במגוון יישומים.

בעוד שיעורי הדרכה רבים באינטרנט מלמדים HTML עם הרבה מחשבה ותיאוריה מטורפת

הדרכה זו מתמקדת בלימוד מיומנויות מעשיות ליצירת העמוד הראשון שלך. זה נותן לך בסיס טוב להתחיל איתו כדי שתוכל לקבל על עצמך רמה גבוהה יותר של מומחיות. לאחר שתבין את יסודות ה- HTML, יהיה קל יותר להבין שפות אחרות שאתה לומד, כגון JavaScript, CSS, HTML5 ו- CSS3.

אתרים מורכבים מתגיות HTML המציינות את סוג התוכן בדף

ודפדפני האינטרנט משתמשים בתגיות אלה כדי לפרש את תוכן האתר. אם ברצונך להשתמש בקיצור HTML Emmet בשפות אחרות, תוכל לשייך אותו למערכת השפות Emmet. שפת הסימון פועלת כאשר אתה מתייג סוגי תוכן והיא משתמשת בקוד כדי לבצע את העבודה עבורך. הוא משתמש באופן ספציפי בתגי HTML, הידועים גם כאלמנטים, אך דפדפן האינטרנט אינו מציג אותם, כך שהוא פועל בדיוק כמו תיוג תוכן.

HTML הוא סטטי, כלומר אם ברצונך להציג נתונים דינמיים, למשל מממשק API, בסופו של דבר תקבל תמהיל HTML ועוקץ JavaScript.

זה בלתי נמנע

מכיוון שרוב אתרי האינטרנט ודפי הנחיתה שבהם אתה מבקר כתובים ומובנים עם אלמנטים של HTML. יצירת תיק קישורים הכולל קישור אחורי לדף נחיתה פנימי היא גם אסטרטגיה ברת קיימא, אך עליכם ללמוד כיצד לקודד אותה ב- HTML. בנוסף תלמדו את היסודות של HTML, CSS, JavaScript ואפילו קצת CSS ו- JavaScript. לפני שתתחיל עם HTML / CSS / Javascript, אני חושב ש- W3Schools מדריך למדור הוא מקום טוב לבדוק כמה רכיבים בסיסיים כמו תמונות ומחוונים שאולי תרצה להוסיף לאתר שלך מתישהו.

אם אתה מפתח אתרים, עליך לדעת כיצד תמונות פועלות, והדרכה זו תלמד אותך את היסודות. מדריך זה יעזור לך להתחיל לעבוד עם Microdata schema.org כדי שתוכל להתחיל להוסיף סימון לאתרי האינטרנט שלך.

מדריך זה למפתחי אתרים מראה לך כיצד ליצור טופס

לגרום לו להראות יפה ולהנגיש אותו למבקרי האתר שלך. מדריך מפורט זה ייקח אתכם מהיסודות לחלקים המתקדמים יותר של HTML, CSS, JavaScript ו- HTML5. אם אתה מכיר HTML היטב, אתה יכול ליצור דפי אינטרנט ולהתאים אישית תבניות אינטרנט קיימות.

אל תשתמש ב- Microsoft Word או במעבדי תמלילים אחרים בעת כתיבת קוד HTML

פנקס רשימות מובנה מתאים מאוד למשימה זו. אם אתה מתכנת ב- HTML או XHTML, עדיף לכלול תגים אופציונליים במסמך ה- HTML שלך כדי לזכור אילו תגים ניתן להשמיט. קוד ה- HTML שלך מתחיל בתגיות שבהן אתה משתמש כדי ליצור אלמנטים מרכזיים ולעזור לך לבנות את האתר שלך. המשמעות היא כיצד לעצב דף HTML, להוסיף כותרות, לעצב טקסט, להוסיף טקסט ותמונות, ולהוסיף כותרות וטקסט – מעוצבים ומשתמשים בטבלאות.

זה אולי נראה קצת מכריע כשאתה עושה את זה

אבל מדריך זה יגיד לך מדוע אתה צריך כזה ויראה לך כיצד ליצור אותו בעזרת HTML. הנקודה העיקרית היא שהקוד שלך כלול במסמך HTML ומתורגם על ידי הדפדפן לדף אינטרנט שתוכל לראות. כדי לתת לך קצת התרגשות מ- HTML, אתן לך דוגמה לדף HTML פשוט שתוכל לנסות באמצעות קישור ההדגמה.

אחת הדרכים הנוחות לתקן אוטומטית שגיאות סימון היא להשתמש ב- HTML Tidy, שמנקה את הסימון שלך כדי להקל על הקריאה והעריכה. הערה: מסיבה זו ניתן להשתמש ב- HTML בדרכים שונות, מכיוון שהתוכן מוצפן כך שתוכלו להשתמש ב- HTML כשאתם זקוקים לו.

מדיניות תאימות ה- HTML תואמת לרוב דפדפני HTML

ומסמכי XHTML העוקבים אחר המדיניות בנספח ג מסומנים במספר הגרסה שלהם. הצהרה זו חייבת להיות תמיד הראשונה שתופיע בדף ה- HTML ותספר לדפדפן באיזו גרסת השפה משתמשים. תחביר ה- HTML משתמש בסוגריים זוויתיים כדי להחזיק את שמו של רכיב HTML, כך שאם ברצונך ליצור מסמך HTML של עמוד אחד עם מספר רכיבי HTML, תוכל להשתמש בפורמט קטע ה- HTML.

לעתים קרובות משתמשים ב- HTML לעיצוב דפי אינטרנט, אך כמה גופנים מוטבעים בתגי ה- HTML, מה שהופך את יצירת דף האינטרנט הניתן לתחזוקה לסיוט.

סמנטיקה טובה ב- HTML משפרת גם את הנגישות למסמכי רשת (ראו גם הנחיות הנגישות לאינטרנט). זה גם מדגיש את החשיבות של הקפדה שתכונות ה- HTML חלות על כל סוגי התוכן כגון טקסט, תמונות, שמע, וידאו ותוכן אחר.

דילוג לתוכן