מדריך css

אם עבדת עם CSS זמן רב, אתה יודע שהמבנה הכללי של גיליון סגנונות יכול לפעמים להיות מסורבל. אחת הדרכים הקלות ביותר להוסיף סגנונות גלובליים לאתר שלך היא להשתמש ב- CSS CSS גלובלי. Sass מאפשר לך לקנן בוחרי CSS כך שיעקבו אחר אותה היררכיה חזותית כמו HTML. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על צומת התיקיה scss בחלון הפרויקטים ובחר "קובץ Sass חדש" מהתפריט הנפתח.

האינדקס של קובץ ה- HTML מכיל את קוד ה- HTML לדף האינטרנט, ואילו תיקיית ה- Resources מכילה את כל המשאבים הדרושים לקבצי HTML, קבצי CSS ותמונות.

זה אומר לדפדפן שגיליון הסגנונות נמצא בקובץ שנקרא mystyle

css, והוא מחפש בספריה בשם אחר אותה ספריה בה מצא את קובץ ה- HTML. אם יש לך קבצי CSS או JavaScript נוספים, תוכל להוסיף אותם לתיקיה הסטטית כמתואר לעיל. ניתן ליצור קבצי sass המכילים קטעי CSS קטנים שניתן להכניס לקבצי sass אחרים, או להשתמש בהם להדפסת הקבצים המקושרים.

אם קובץ הסטטוס חי וניתנה גישה לקריאת הקהל הציבורית

נעשה שימוש בכתובת האתר הסטטית, כאשר 100 הוא מזהה הנכס של תיקיית הקבצים CSS. אם קובץ CSS נמצא באותה ספרייה של קובץ ה- HTML, עליך להזין את שם הקובץ, אחרת עליך להזין את שם התיקיה בו הוא מאוחסן.

אם אתה משתמש בקוד Visual Studio ואתה משתמש בתיקיית התרגול של Windows CSS

תוכל ליצור תיקיה חדשה על ידי בחירה ב"תיקיה חדשה "ויצירת תיקיית CSS כמתואר לעיל. ניתן גם ליצור תיקיה נוספת לתרגילי CSS ולקרוא לה "תמונות תרגול CSS" על ידי יצירת תיקיית c CSS ואז יצירת אותה תחת Windows.

ספריית משנה זו איננה נתיב ספציפי לנכסים

אך ברירת המחדל היא עבור גיליונות סגנונות, לכן הקפד למקם אותה באותו מקום כמו תיקיית התרגיל CSS אותה תחפש. שתי הנקודות מייצגות את המקום בו נמצאת הספרייה, וניתן לעבור מרמה אחת של מבנה התיקיה לשנייה באמצעות cd.

אם אתה משתמש בצינור הנכסים

עליך לכתוב מחדש את הנתיב לכל נכס, ואת זה ניתן לעשות על ידי הגדרת מסילות להגדרת ה- cdn למארח הנכס ולהשתמש בנתיבים יחסית. עזרה בנתיב כתובות אתרים (מודגשת בסאס עם מקף, מודגשת ברובי) לכל אחת משכבות הנכסים הבאות.

וודאו כי האינדקס של קובץ ה- HTML נשמר

מספר קבצים חדשים יכולים להיפתח באותה ספריה כמו קובץ ה- HTML. אלה ניתן לשמור כקבצי סגנונות / CSS, אשר נוצרים באותו אופן כמו לעיל אך נפתחים בספרייה אחרת. לדוגמה, המניפסט admin _ css _ admin _ js יכול להכיל את כל קבצי JS ו- CSS המשמשים באזור הניהול של היישום שלך.

כשאתה שומר את הקובץ

מעבד הקדם של Sass יוצר קובץ CSS חדש בתיקיית mysass _ css תחת / css / folder. לאחר שתתחיל להתעסק עם סאס, קובץ Sass שעובד מראש נלקח ונשמר כקובץ CSS רגיל שתוכל להשתמש בו באתר שלך. אתה יכול גם לקרוא מספר מדריכים אחרים כדי להוסיף פונקציונליות נוספת לקבצי HTML ו- CSS שלך.

במסמך זה נדון בקצרה בקומפילציה של CSS באופן כללי

אך עבור CSS תוכלו להשתמש ב- Laravel Mix כדי לאסוף בקלות את כל רכיבי ה- JavaScript שלכם בדפדפן יחיד – קובץ JavaScript מוכן. לקבלת מידע נוסף אודות הרכבת SASS ו- Less, עם זאת, עליך לקרוא את התיעוד המלא של LaraVEL Mix.

תהליך האוסף לתלות במודול נפתר על ידי פתרון הרקע – css – ייבוא עם התלות במודול. תהליכי ההרכבה לתלות המודולים נפתרים על ידי יבוא המודולים והידור של יבוא CSS.

עלינו ליצור רק קובץ CSS יחיד לכל סגנון בקובץ ה- HTML, ולכן אנו אומרים לגטסבי לעבד את קובץ ה- CSS. אם התלות מותקנת עם התקנת npm או Laravel Mix, קובץ SASS נאסף מ- CSS רגיל ל- Css רגיל.

קו תחתון אומר לסאס שזהו קובץ חלקי בלבד ואין ליצור אותו כקובץ CSS. שמנו את הקובץ עם ה- CSS במקום המדויק של הדרישות () והשיחות העצמיות.

לכל תיקיה יכולה להיות קובץ אינדקס HTML משלה, וככזו עליכם תמיד למקם אותה בקובץ ה- HTML לאינדקס. כל תיקיה שמופנית על ידי הדפדפן לקובץ ספציפי שציינת מוצגת כ- "אינדקס HTML".

כדי לקשר את ה- CSS לקובץ ה- HTML, השתמש בתג הקישור שאתה מכניס לאזור כותרת ה- HTML, ואז הוסף את הקובץ הראשי / Go שבו מאוחסן הקוד. בתיקיה הסטטית אנו יוצרים קובץ חדש לסגנונות / css ומוסיפים כמה מכללי CSS הבאים כדי להוסיף סגנונות לחנות שלנו – יישום חזיתי. אם אתה מציין ספריית "שעון", נוצר קובץ c-CSS בכל פעם שאתה משנה קובץ מעבד מראש של CSS בספריה זו.

דילוג לתוכן