מדריך angularjs

AngularJS, הידוע בכינויו Angular, הוא מסגרת MVC (MVVM) בצד הלקוח לפיתוח אפליקציות JavaScript מתוחכמות. Angular היא מסגרת חוצה פלטפורמות עם קוד פתוח לבניית יישומי אינטרנט מורכבים, שירותי אינטרנט ויישומים ניידים.

למרות ש- Angular אינו תואם לאחור ל- AngularJS, הוא מציע דרך רשמית להקל על הגירה הדרגתית. אם אתה צריך לשדרג לאט, אתה יכול לשדרג לגרסה האחרונה של Angular, כמו Angular 2, Angular 3 או Angular 4.

כדאי לשים לב בזהירות לפני שאתה משדרג את AngularJS למדריך זווית עבור זה

אבל יש כמה נקודות ספציפיות לזווית שניתן לכסות. למידע נוסף על האתחול של Angular וחלקיה ביישום שלך, עיין במדריך הרשמי שלנו. פרויקט Angularjs זקוק למדריך סגנון מאותה סיבה שפרויקט JavaScript זקוק למדריך סגנון: ישנם סגנונות רבים ושונים עבור גרסאות שונות של Angular, כגון Angular 2, Angular 3 או Angular 4.

ברוב המקרים תצטרך להשתמש ברכיבי זווית ביישום AngularJS שלך

אך עדיין ניתן להפוך זאת. על ידי הוספת שני כללים לקובץ ה- HTML והדבקת נתיב אחר אליו (ראה את המאפיינים הכלולים), תוכל להגדיר שני סגנונות שונים עבור גרסאות שונות של Angular, כגון Angular 2, Angular 3 או Angular 4. כדי להשתמש ב תבנית של מסגרת אחת כחלק מהשנייה, ניתן להשתמש בשתי המסגרות לסירוגין, כך שהתוכן מוקרן מזווית לזווית ולהיפך.

אם יישום AngularJS שלך יופעל אוטומטית עם הנחיית האפליקציה ng, תוכל למחוק את כל ההפניות לתבנית ה- HTML. כדאי לנסות למקם את תג הסקריפט, המכיל ריבועי js וסקריפטים ריבועיים קשורים, בתחתית הדף כדי לשפר את זמן הטעינה של האפליקציה שלך.

AngularJS מציגה את התבנית בדפדפן ומספקת תצוגה דינמית על ידי שילוב שלה עם מידע ממודל הבקר

תאר לעצמך שאתה נותן ל- HTML להציג משתנה עבור ההיקף ואולי כמה פונקציות, ואז בקר אומר לו מה הוא יכול לעשות ונותן לו גישה לכל המידע על המודל ותכונותיו, כמו גם לתצוגות.

אם ברצונך לגשת לשירות הליבה של AngularJS, עליך להוסיף שירות ספציפי כפרמטר. AngularJS יזהה אוטומטית שרצית להשתמש בשירות זה ויספק לך מופע.

יש לו ספרייה מרובעת והוא מכיל קבוצה של כללים להפעלת הפקדים וכן מערך הנחיות

ההנחיה נקראת "Angle Piece" והתבנית כוללת CSS ו- HTML מהוראות Angle. מומלץ לעזוב את שירות הליבה של AngularJS ולהעמיס תבנית גדולה של תוכן HTML מהצהרת זווית לקובץ ה- HTML עם האפשרות <templateUrl>. לקידומות זווית יש שם זהה למרכיב העיקרי של סימני זווית, כמו ng – זוויתי – הנחיה, ng- זוויתי – תבנית וכן הלאה.

AngularJS מופעל בדרך כלל כאשר העמוד נטען, אך הוא מופעל מ- Angular עם ngupgrade. כאשר נטען lib – angular – js, הוא מוסיף למסמכים סגנונות מוטבעים ורכיבי סגנון במקום להסתיר אותם.

כדי להגדיר את ngupgrade, עליך לבצע סדרת צעדים כדי לאפשר ל- AngularJS ו- Angular לרוץ זה לצד זה. כעת יש לך מספר רכיבי זווית המבוססים על רכיבי זווית והנחיות בהם תוכל להשתמש ביישום הזווית שלך. כדי לעבור לחותך הזווית החדש, עליך להמיר את כל רכיבי JS הזווית שלך לכריתת זווית. אם אתה עדיין מארח את היישום שלך כיישום Angularjs, עליך גם לשנות את נתבי הזווית.

AngularJS מאפשר לך להיות מרובות אפליקציות באותו דף, אך היכן אתה מגדיר הנחיות לאפליקציות שונות עם התחלה וסיום?

כאן מגדיר בקר הדירקטוריון מרחב שמות בו נוכל למקם את JS Angular

כדי לשלוט בנתונים ולהעריך ביטויים ב- HTML. שימו לב שהיקף AngularJS הוא אובייקט מובנה שבעצם קושר בקרים ותצוגות, אך יכול להציע כל כך הרבה יותר. אז זה די מגניב שאפשר להכריז על משתנה היקף ב- JS ולגשת אליו מיד מ- HTML, ואז לעטוף אותו בהנחיה כדי שיידע אם זה קשור אליו או לא.

לאפליקציה הריבועית הפשוטה הזו יש כמה תכונות שאנחנו מכניסים לסקריפט HTML

ואנחנו משתמשים ב- AngularJS כדי לשלב את פעולותיה בעמוד. זה מאפשר לנו להרחיב את מפרטי ה- HTML ב- HTML, אך מה שהוא מאפשר הוא היכולת להגדיר תגים מותאמים אישית חדשים ולהשתמש בהם ב- HTML רגיל. זה מוסיף תכונות חדשות רבות ל- HTML, כגון התגים <div> ו- <html>, ומספר תכונות אחרות.

דילוג לתוכן