מדריך לוורדפרס

במאמר של היום, אני רוצה לשתף אתכם בכמה מהבלוגים ואתרי האינטרנט הטובים ביותר הקשורים לוורדפרס המפרסמים מדריכי WordPress שימושיים. מדריכים אלה באתרים אלה יעזרו לך לפתור בעיות נפוצות של WordPress ולשפר את הידע הכללי שלך על פלטפורמת WordPress. גידול בלוג וורדפרס עם כלים מובילים, במאמר זה נדון בכלים שונים שיכולים לסייע בגידול בלוג הוורדפרס שלך.

זהו ההדרכה האולטימטיבית למתחילים בוורדפרס המלמדת אותך כיצד לבנות אתר WordPress מקצועי בתהליך שלב אחר שלב

קבוצה זו של מדריכי וורדפרס מדריכה אותך בכל מה שאתה צריך כדי להקים ולהפעיל אתר יעיל. אם אתה קיים כבלוגר וורדפרס, רשמתי גם כמה טיפים מקצועיים שתוכל ליישם כדי להפוך את בלוג הוורדפרס שלך למקצועי יותר.

למטרות מדריך זה נשתמש ב- Yoast

אך תוכלו להסתכל על הנושאים הטובים ביותר של תיקי WordPress. תוכלו לקרוא את המדריך שלנו לאירוח טוב של וורדפרס ולעיין מקרוב בכמה מאפשרויות האירוח המובילות שאנו ממליצים על משתמשי וורדפרס חדשים. בדקנו לעומק את אפשרויות האירוח הפופולריות ביותר בתשלום בקהילת וורדפרס, ותוכלו לקבל השראה לבחור את אתרי הוורדפרס הטובים ביותר. התבונן באינפוגרפיקה השימושית שלנו המציגה את אפשרויות אירוח WordPress המובילות עבור משתמשי WordPress חדשים. אני יודע שבעוד כמה חודשים אדע בוודאות אם אוכל לבחור את הנושא והתוסף המתאים של וורדפרס או להזמין איש מקצוע כדי להשיג את יעדי האוצרות שלי באמצעות וורדפרס.

יש להפעיל תוסף וורדפרס זה מהרגע שהתקנת את וורדפרס, אך כברירת מחדל אין אף אחד. ערכת הנושא והתוסף של וורדפרס המוגדרים כברירת מחדל עבור WordPress 3.5 ומעלה היא Yoast, נושא תיק העבודות הוורדפרס הפופולרי ביותר.

אם תבחר בשירות אירוח וורדפרס מנוהל

אינך צריך לעבור תהליך זה, מכיוון ששירות זה תוכנן במיוחד עבור וורדפרס ויותקן תוך מספר דקות הגרסה האחרונה של וורדפרס. עם זאת, אנו ממליצים בחום למתחילים לבחור חברת אירוח אתרים להתקנת וורדפרס כדי שתוכלו להתמקד בהיכרות עם הפלטפורמה. כמעט כל חברות אירוח הוורדפרס הנודעות מציעות התקנת WordPress בלחיצה אחת כדי שנוכל להתקין אותה. זה נראה פשוט, אך אנו מאמינים כי כל משתמש בוורדפרס צריך ללמוד כיצד להתקין אותו באופן ידני. זה מאפשר לך לגבות את וורדפרס ביעילות, וכל האתרים המשתמשים בו ישתמשו בגרסה האחרונה לאחר התקנתה, גם אם היא רק 3.5. ברגע שתהיה מוכן להתחיל, עקוב אחר המדריך שלב אחר שלב שלנו להקמת אתר וורדפרס עם שירות אירוח הוורדפרס הטוב ביותר למתחילים ומתקדמים כאחד.

לאחר שתתחבר עם נתוני המשתמש שהגדרת בהגדרת WordPress, תוכל לראות את לוח המחוונים של WordPress שלך. לוח המחוונים של וורדפרס הוא המקום היחיד שבו אתה יכול לגשת לתוכן האתר שלך ולהתאים אישית את האתר שלך.

אם תלחץ על "התקן את WordPress"

תוכל לקרוא את המדריך ולהתקין את WordPress בזמן קצר. WordPress מציעה הוראות צעד אחר צעד למי שצריך להתחיל כמתחיל בוורדפרס. תוכלו לעשות זאת על ידי קריאת מדריכי וורדפרס כאלה, צפייה כיצד – קראו סרטונים, פורומים או הירשמו לקורסי הכשרה בוורדפרס. הנה רשימה של כל השלבים שתוכל לאחזר במהירות כדי להתחיל, כולל כתיבת פוסט הבלוג הראשון שלך, הוספת דפים, הצגת דפים חיים ועוד.

אם ברצונך ללמוד עוד כיצד ליצור אתר וורדפרס

להתקין ערכות נושא ותוספים, לכתוב פוסטים ולנהל תגובות, תוכל לעשות זאת כעת. לאחר התקנת וורדפרס יהיו כמה שאלות לענות, באיזה דומיין רצית להשתמש, באיזו גרסת וורדפרס ברצונך להתקין, בספרייה בה ברצונך להתקין את וורדפרס וכן הלאה. עליכם לעשות זאת כשאתם עושים זאת מכיוון שאראה לכם כיצד למצוא תבנית וורדפרס בחינם באתרכם ולהתקין בהמשך במדריך זה. לפני שאוכל להתחיל להשתמש בהדרכת וורדפרס זו, אני רוצה שתתקין או תיכנס לגירסת הוורדפרס שלך. מכיוון שמדובר בהדרכת וורדפרס למתחילים, אני אצמד לשני הנושאים הראשונים ולשיטות ההתקנה, אבל אני בטוח ששניכם יאהבו. לאחר שתגדיר את בלוג הוורדפרס שלך ובחר נושא וורדפרס, תוכל לדלג על החלקים הראשונים ולקפוץ היישר לשני הנושאים החשובים להצלחתו של אתר וורדפרס רספונסיבי. כעת, לאחר שבחרת תוסף מסחר אלקטרוני לאתר שלך #, הגיע הזמן להתקין אותו על גבי ה- backend של WordPress. על ידי התקנת תוסף זה בגירסת ה- barebones של WordPress, בעלי אתרים יכולים ליצור כל אתר או אתרים באתר שלהם.

כשתתחבר לראשונה ל- WordPress

זה יקצה באופן אוטומטי את העיצוב החדש ביותר לאתר שלך. אתה יכול גם להשתמש בהתקנת WordPress בסיסית זו ליצירת נושא וורדפרס חדש מאפס, אך ישנן אפשרויות רבות אחרות בספר הידני של WordPress Theme Developer. אם אתה רוצה מידע נוסף על יצירת נושא מותאם אישית, שיפוצים גדולים או אפילו עיצוב ערכות נושא של WordPress לפרסום, בקר ב"מדריך למפתחי WordPress Theme ". יש לקוות, מדריך זה כיסה היבטים חשובים במאגר וורדפרס שיכולים לעזור לך להשתפר כמפתח וורדפרס.

דילוג לתוכן